Карнизи з орнаментом Glanzepol

    Карниз з геометричним або візерунчастим орнаментом — відмінне рішення для обробки стелі в класичному дизайні приміщення. Можливо, у вашій кімнаті не буде дорогих меблів і фурнітури, проте карниз з візерунком доповнить її розкішною стилістикою, додасть відтінок елітарності і витонченості. Ідеально підійде такий карниз в інтер'єрі наступних стилістичних напрямків: модерн, ампір, фьюжн, арт-нуво. Допускається використання прикрашеного різьбленням карниза в сучасному дизайні кімнати або кабінету.

    Головне, щоб меблі, аксесуари та оздоблення виглядали гармонійно, доповнюючи один одного, а не затьмарюючи. Наприклад, можна використовувати карниз з візерунком в лаконічній композиції, де немає помітних кольорів, принта і грубого Текстилю. Білий карниз з орнаментом підійде під будь-пошиття і відтінок гардин, що є додатковою перевагою деталі.

    Виробник Glanzepol виготовляє карнизи з високоміцного матеріалу, який з часом не псується і не втрачає свій колір. Це безпечний продукт, піддається фарбуванню і миттю, повністю безпечний для людини і навколишнього середовища. Офіційний дистриб'ютор карнизів даного бренду — магазин glanzepol.in.ua. У нас карнизи завжди в наявності — все, що представлено на сайті, є на складі. А для дизайнерів, архітекторів і виконробів розроблені вигідні умови співпраці та спеціальні знижки!

    укр | рус

    Дізнайтеся розмір вашої знижки