Стельова розетка Glanzepol R-10

Стельова розетка Glanzepol R-10
320грнштука
Дізнатися свою знижку
Стельова розетка Glanzepol R-10 320 грн / штука

Характеристики

НайменуванняСтельова розетка
Діаметр60

Супутні товари

 • Клей монтажний NMC Adefix P5 310mlКлей монтажний NMC Adefix P5 310ml
  111грнштука
  Клей монтажний NMC Adefix P5 310ml
  Клей використовується для монтажу поліуретанової ліпнини. Підходить для проведення внутрішніх робіт і застосування на пористих поверхнях. Витрата тюбика 12 метрів погонних.
  Дізнатися свою знижку
 • Клей монтажний FDP500 Decofix ProКлей монтажний FDP500 Decofix Pro
  137грнштука
  ЕКСТРАСИЛЬНЫЙ монтажний клей для поліуретанових та пінопластових виробів. Повільно сохне клей, який забезпечує довговічне кріплення декоративних профілів на стінах і/або стелях. Підходить для проведення внутрішніх робіт і застосування на пористих поверхнях. Витрата тюбика 12 метрів погонних.
  Дізнатися свою знижку
 • Клей стикувальний FX210 Decofix ExtraКлей стикувальний FX210 Decofix Extra
  285грнштука
  Клей для ідеального з'єднання. Для скріплення швів між декоративними профілями. Завдяки складу клею, у вас не коли не буде тріщин між профілями. Сильно притисніть профілі один до одного і видаліть надлишки DecoFix Extra, використовуючи ацетон або Synth Thinner, — бажано до затвердіння (протягом перших двох годин). Через 24 години на клей можна наносити фарбу. Витрата тюбика 15-20 метрів погонних профілю.
  Дізнатися свою знижку
 • Клей монтажний FDP700 Decofix HydroКлей монтажний FDP700 Decofix Hydro
  398грнштука
  ЕКСТРАСИЛЬНЫЙ вологостійкий монтажний клей. Повільно сохне клей, який забезпечує довговічне кріплення декоративних профілів на стінах і/або стелях. Підходить для проведення внутрішніх робіт і застосування на пористих поверхнях. Застосовується у вологих приміщеннях (ванних. басейнах, зовнішніх роботах). Витрата тюбика на 10-12 метрів погонних.
  Дізнатися свою знижку
 • Клей стикувальний FX200 Decofix ExtraКлей стикувальний FX200 Decofix Extra
  580грнштука
  Клей для ідеального з'єднання. Для скріплення швів між декоративними профілями. Завдяки складу клею, у вас не коли не буде тріщин між профілями. Сильно притисніть профілі один до одного і видаліть надлишки DecoFix Extra, використовуючи ацетон або Synth Thinner, — бажано до затвердіння (протягом перших двох годин). Через 24 години на клей можна наносити фарбу. Витрата тюбика 30-40 метрів погонних профілю.
  Дізнатися свою знижку
 • Клей монтажний NMC ADEFIX P5 5 кгКлей монтажний NMC ADEFIX P5 5 кг
  611грнштука
  Клей монтажний NMC ADEFIX P5 — акриловий клей на водній основі, призначений для приклеювання карнизів, молдингів, плінтусів, розеток та інших декоративних елементів з пінополістиролу і поліуретану на ДВП, ДСП, гіпсокартон, гіпсоволокно, штукатурку, бетон та інші поверхні.
  Дізнатися свою знижку
 • Клей монтажний FDP600 Decofix ProКлей монтажний FDP600 Decofix Pro
  1015грнштука
  ЕКСТРАСИЛЬНЫЙ монтажний клей. Повільно сохне клей, який забезпечує довговічне кріплення декоративних профілів на стінах і/або стелях. Підходить для проведення внутрішніх робіт і застосування на пористих поверхнях. Витрата відра до 60 метрів погонних профілів.
  Дізнатися свою знижку

З цієї категорії

укр | рус

Дізнайтеся розмір вашої знижки

Онлайн допомога
?